Mustafa Eraslan Kimdir

Dr. Mustafa ERASLAN 7 Nisan 1963 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Kurtuluş ilköğretim okulunu başarı ile bitiren Doktor Mustafa ERASLAN lise giriş sınavlarını derece ile kazanmıştır. Lise yıllarında da başarılı bir öğrencilik geçiren Dr. Mustafa ERASLAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ’ni kazanmıştır. TIP FAKÜLTESİ ni 1989 yılında 89 CC 5 diploma numarası ile bitirmiştir. Vatani görevini tamamladıktan sonra Dr. Mustafa ERASLAN Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesin’den mezun olan Mustafa Tekin ile bitkisel gıda takviyeleri üzerinde çalışmalara başlamıştır.

Doktor Mustafa ERASLAN uzun yıllar yapmış olduğu araştırmalar ve çalışmalar sonucunda insanlığa faydalı Bitkisel Formüllerini KİBARLI Markası altında hizmete sunmuştur.

Mustafa ERASLAN’ın 23 yıla yakın bir süredir yaptığı çalışmalar neticesinde bir çok Bitkisel Gıda Takviyesini  hazırlamıştır. Halen bu çalışmalarına devam etmektedir.

Dr. Mustafa ERASLAN Ürünleri sadece KİBARLI Yetkili Satış Şubelerinden yapılmaktadır.

Son zamanlarda Kendisini Doktor Mustafa ERASLAN olarak tanıtan ve kampanya olduğunu söyleyip İçerisinde ne olduğu belli olmayan, isim benzerliği yapılarak satılan ve satan kişilerle hiçbir bağı olmamaktadır.

Dr. Mustafa ERASLAN Ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için SORU SOR bölümünü doldurabilir yada iletişim numaralarından Bitkisel Ürün Danışmanlarına sorabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s